Y1628125K000F9R
MFR.Part #
Y1628125K000F9R
JLCPCB Part #
C4176499
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS