Y162636R5000C0W
MFR.Part #
Y162636R5000C0W
JLCPCB Part #
C4125773
Description
-55℃~+150℃ 300mW 36.5Ω ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount