Y16265K23000Q15R
MFR.Part #
Y16265K23000Q15R
JLCPCB Part #
C4342841
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.23kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount