Y14554K22000Q0R
MFR.Part #
Y14554K22000Q0R
JLCPCB Part #
C4355747
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.22kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount