BFC237882363
MFR.Part #
BFC237882363
JLCPCB Part #
C3801350
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 36nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS