Y161222R0000C9R
MFR.Part #
Y161222R0000C9R
JLCPCB Part #
C4187329
Description
-55℃~+150℃ 22Ω 400mW ±0.25% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS