Y107312K0000T9L
MFR.Part #
Y107312K0000T9L
JLCPCB Part #
C1479334
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 12kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS