Y145319R2000A9L
MFR.Part #
Y145319R2000A9L
JLCPCB Part #
C1486519
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.2Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS