Y145314R4000A9L
MFR.Part #
Y145314R4000A9L
JLCPCB Part #
C1493019
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.4Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS