Y14422K81300B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14422K81300B0L
JLCPCB Part #
C1476303
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.813kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS