Y402239R0000C6W
MFR.Part #
Y402239R0000C6W
JLCPCB Part #
C4003963
Description
-55℃~+150℃ 200mW 39Ω ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount