Y14422K81800B0L
MFR.Part #
Y14422K81800B0L
JLCPCB Part #
C1476285
Description
-55℃~+125℃ 2.818kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS