Y14421K12500B0L
MFR.Part #
Y14421K12500B0L
JLCPCB Part #
C1477293
Description
-55℃~+125℃ 1.125kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors