Y144219K4000B0L
MFR.Part #
Y144219K4000B0L
JLCPCB Part #
C1477658
Description
-55℃~+125℃ 19.4kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors