Y1442108R700T0L
MFR.Part #
Y1442108R700T0L
JLCPCB Part #
C1485964
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 108.7Ω 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors