Y144210K8700T0L
MFR.Part #
Y144210K8700T0L
JLCPCB Part #
C1485993
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.87kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors