Y112162R0000T0L
MFR.Part #
Y112162R0000T0L
JLCPCB Part #
C3924138
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 62Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount