Y11200R15000D0W
MFR.Part #
Y11200R15000D0W
JLCPCB Part #
C4341302
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 150mΩ 250mW ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS