293D106X0020D2TE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
293D106X0020D2TE3
JLCPCB Part #
C1958233
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 20V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS