Y08751K80000T0L
MFR.Part #
Y08751K80000T0L
JLCPCB Part #
C1468048
Description
-65℃~+150℃ 1.8kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors