Y08751K30000T0L
MFR.Part #
Y08751K30000T0L
JLCPCB Part #
C1468188
Description
-65℃~+150℃ 1.3kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors