BZT52B43-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B43-E3-08
JLCPCB Part #
C6756032
Package
SOD-123
Description
100nA@32V 410mW 43V 97Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS