Y08500R05000G0R
MFR.Part #
Y08500R05000G0R
JLCPCB Part #
C4267314
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50mΩ ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount