Y08500R02000G0R
MFR.Part #
Y08500R02000G0R
JLCPCB Part #
C4115652
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 20mΩ 500mW ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount