Y078991R0000B9L
MFR.Part #
Y078991R0000B9L
JLCPCB Part #
C1461967
Description
-55℃~+125℃ 300mW 91Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS