Y07934K90000T0L
MFR.Part #
Y07934K90000T0L
JLCPCB Part #
C1473608
Description
-55℃~+125℃ 4.9kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors