Y07892K74000T9L
MFR.Part #
Y07892K74000T9L
JLCPCB Part #
C1462470
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS