Y07892K70000T9L
MFR.Part #
Y07892K70000T9L
JLCPCB Part #
C1464367
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS