Y078596R0000Q9L
MFR.Part #
Y078596R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1470935
Description
-55℃~+125℃ 600mW 96Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS