Y0075330R000B9L
MFR.Part #
Y0075330R000B9L
JLCPCB Part #
C1467223
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 330Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS