Y006254K9000Q0L
MFR.Part #
Y006254K9000Q0L
JLCPCB Part #
C1483868
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 54.9kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors