Y006230K0000V9L
MFR.Part #
Y006230K0000V9L
JLCPCB Part #
C1486880
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS