Y005837R0000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y005837R0000F0L
JLCPCB Part #
C1452748
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 300mW 37Ω ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors