Y00588K52300T19L
MFR.Part #
Y00588K52300T19L
JLCPCB Part #
C1460917
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8.523kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS