Y00199K79530V0L
MFR.Part #
Y00199K79530V0L
JLCPCB Part #
C1496842
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.7953kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS