Y0007780R000B9L
MFR.Part #
Y0007780R000B9L
JLCPCB Part #
C1463591
Description
-55℃~+125℃ 600mW 780Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS