Y0007860R000B9L
MFR.Part #
Y0007860R000B9L
JLCPCB Part #
C1470517
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 860Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS