Y00074K89280V9L
MFR.Part #
Y00074K89280V9L
JLCPCB Part #
C1485786
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.8928kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS