H8365KDCA
MFR.Part #
H8365KDCA
JLCPCB Part #
C3463087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS