Y07863K84500T0L
MFR.Part #
Y07863K84500T0L
JLCPCB Part #
C1476946
Description
-55℃~+125℃ 3.845kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors