Y0007309R700B9L
MFR.Part #
Y0007309R700B9L
JLCPCB Part #
C1471482
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 309.7Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS