VKP222MCQERUKR
MFR.Part #
VKP222MCQERUKR
JLCPCB Part #
C3287001
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS