TNPW120688R7BYEA
MFR.Part #
TNPW120688R7BYEA
JLCPCB Part #
C4337390
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS