TNPW080522K6BYCN
MFR.Part #
TNPW080522K6BYCN
JLCPCB Part #
C4313935
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount