TNPW080518K9BECN
MFR.Part #
TNPW080518K9BECN
JLCPCB Part #
C4103642
Description
-55℃~+125℃ 125mW 18.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount