TNPW060330K1BYCN
MFR.Part #
TNPW060330K1BYCN
JLCPCB Part #
C3978863
Description
-55℃~+125℃ 100mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount