RG1608V-1181-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608V-1181-B-T5
JLCPCB Part #
C4245447
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS