CRCW080568K1FKTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080568K1FKTB
JLCPCB Part #
C4330292
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount