TNPW0603127RBYTA
MFR.Part #
TNPW0603127RBYTA
JLCPCB Part #
C4094279
Description
-55℃~+125℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount