TNPW060310K2BYEA
MFR.Part #
TNPW060310K2BYEA
JLCPCB Part #
C4081491
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS